Zámečnictví Jirkovský

Rodinná firma Zámečnictví Jirkovský vznikla roku 1992 v Karlových Varech. Původně jsme se zabývali výrobou skleněného nábytku a žárového ohýbání skla. Od roku 1994 jsme se začali naplno věnovat zámečnické výrobě.

Provádíme svářečské práce, zakázkové zhotovení oplocení, vchodové branky, vjezdové brány, garážové vrata, schodiště, balkónové zábradlí, ocelové konstrukce vč. zakrytí polykarbonátem. Máme vytvořenu úzkou spolupráci s firmami různého zaměření a to nejen v karlovarském regionu, ale i mimo něj.

Specializujeme se na zakázkovou výrobu. Jsme schopni Vám dodat, namontovat a zajistit servis zámečnických produktů jak jsou např. automatické dveře, garážové vrata, rolovací mříže, závory a mnoho dalších zámečnických produktů.

Zařízení i komponenty dodávané firmou Zámečnictví Jirkovský jsou od výrobců Evropské unie. Naším cílem je spokojený zákazník užívající vysoce kvalitní a bezporuchová zařízení. Vjezdové brány a garážová vrata navrhujeme tak, abyste je mohli ovládat jedním dálkovým ovladačem nebo mobilním telefonem. Rádi Vás vyslechneme v prodejní kanceláři firmy zámečnictví Jirkovský a navrhneme optimální řešení Vaší situace.